Optymalnie funkcjonujące wejścia i wjazdy są warunkiem powodzenia biznesu. Podobnie jak ścisłe relacje wewnątrz organizacji. Dzięki połączeniu szerokiej gamy produktów i rozwiązań z wieloletnią wiedzą, ASSA ABLOY Entrance Systems jest silnym partnerem w każdym aspekcie automatycznych wejść i wjazdów.
  
ASSA ABLOY Entrance Systems to najbardziej wszechstronny na świecie dostawca zewnętrznych i wewnętrznych automatycznych rozwiązań wejść i wjazdów. Dzięki kompleksowemu podejściu do przepływu ludzi, towarów i pojazdów, zapewniamy bezpieczne, wygodne i niezawodne rozwiązania, przy zachowaniu optymalnej równowagi kosztów, jakości i trwałości produktów.

Besam, Crawford, Megadoor i Albany są liderami w swoich dziedzinach,
a co za tym idzie szczycą się sprawdzonymi rozwiązaniami i rozległym doświadczeniem serwisowym. Dziś można je znaleźć pod jednym dachem wraz z bogatą ofertą rozwiązań każdego z nich.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania do automatycznej obsługi zewnętrznych i wewnętrznych wejść i wjazdów. Postrzegamy przepływ towarów i osób całościowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie dla każdego przedsiębiorstwa opracować efektywne rozwiązanie, cechujące się optymalnym zrównoważeniem kosztu, jakości i wydajności przez cały okres eksploatacji.

ASSA ABLOY Entrance Systems wchodzi w skład ASSA ABLOY.