Albany jest częścią ASSA ABLOY Entrance Systems

Szukają Państwo produktów Albany? To właściwe miejsce. Już od dłuższego czasu marka Albany jest częścią ASSA ABLOY Entrance Systems. Tutaj na pewno znajdą Państwo odpowiednią bramę szybkobieżną do pomieszczeń czystych, hal produkcyjnych, ochrony maszyn oraz zakładów przemysłu ciężkiego.

Firma Albany była pionierem w branży bram szybkobieżnych, opracowując pierwszą szybkobieżną zwijaną bramę materiałową w Szwecji w roku 1968. Firma rozwijała się na arenie międzynarodowej i zaczęła dostarczać bramy dla wielu sektorów przemysłu, w których istotna jest prędkość otwierania i zamykania bramy, jak branża produkcyjna, górnictwo i pomieszczenia czyste.

W roku 2012 markę Albany przejęła grupa ASSA ABLOY; obecnie jest to marka produktowa ASSA ABLOY Entrance Systems. Z punktu widzenia klientów dysponujemy fachową wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najwyższej klasy bramy szybkobieżne Albany. Uzupełnieniem bram szybkobieżnych jest nasza bogata gama drzwi wejściowych, bram przemysłowych i podnoszonych bram materiałowych, a także wyposażenie dokowe i serwis świadczony przez czołowe marki produktowe: Besam, Crawford i Megadoor.

Poniżej znaleźć można więcej informacji i odpowiednią kategorię produktów.