Besam jest częścią ASSA ABLOY Entrance Systems

Szukają Państwo produktów Besam? To właściwe miejsce. Już od dłuższego czasu marka Besam jest częścią ASSA ABLOY Entrance Systems. Tutaj na pewno znajdą Państwo odpowiednie rozwiązanie do automatyzacji ruchu pieszych, czy są to drzwi przesuwne, drzwi przymykowe czy drzwi obrotowe.

Firma Besam powstała w roku 1962 i początkowo zajmowała się projektowaniem drzwi automatycznych dla służby zdrowia. W roku 1970 działalność firmy poszerzono o drzwi przesuwne, a w roku 1985 o drzwi obrotowe. Dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na drzwi automatyczne w branżach takich jak transport i handel detaliczny, firma Besam weszła na wiele rynków światowych.

W roku 2002 markę Besam przejęła grupa ASSA ABLOY; obecnie jest to marka produktowa ASSA ABLOY Entrance Systems. Z punktu widzenia klientów nic się nie zmieniło; nadal dysponujemy fachową wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najwyższej klasy automatyczne drzwi wejściowe Besam. Uzupełnieniem drzwi automatycznych jest nasza bogata gama bram przemysłowych, szybkobieżnych i hangarowych, a także wyposażenie dokowe i serwis świadczony przez czołowe marki produktowe: Crawford, Albany i Megadoor.

Poniżej znaleźć można więcej informacji i odpowiednią kategorię produktów.