Crawford jest częścią ASSA ABLOY Entrance Systems

Szukają Państwo produktów Crawford? To właściwe miejsce. Już od dłuższego czasu marka Crawford jest częścią ASSA ABLOY Entrance Systems. Tutaj na pewno znajdą Państwo odpowiednie rozwiązanie przemysłowe, czy jest to segmentowa brama przemysłowa, brama składana na boki, podnoszona brama materiałowa, brama szybkobieżna czy wyposażenie dokowe i akcesoria.

Firma Crawford rozpoczęła działalność od produkcji bram garażowych w latach 50. i od tamtego czasu poszerzyła działalność o branżę przemysłową. W roku 1966 dostarczono w Szwecji pierwszą segmentową bramę przemysłową Crawford, zaś firma zaczęła specjalizować się w wyposażeniu dokowym, bramach składanych na boki i wysokowydajnych bramach szybkobieżnych.

W roku 2011 grupa ASSA ABLOY przejęła Cardo, spółkę macierzystą zarówno Crawford, jak i Megadoor; obecnie obie te marki produktowe należą do ASSA ABLOY Entrance Systems. Z punktu widzenia klientów dysponujemy fachową wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najwyższej klasy bramy przemysłowe Crawford i wyposażenie dokowe, a także podnoszone bramy materiałowe Megadoor. Uzupełnieniem bram przemysłowych jest nasza bogata gama drzwi wejściowych i bram szybkobieżnych, a także serwis świadczony przez czołowe marki produktowe: Besam i Albany.

Poniżej znaleźć można więcej informacji i odpowiednią kategorię produktów.