Megadoor jest częścią ASSA ABLOY Entrance Systems

Szukają Państwo produktów Megadoor? To właściwe miejsce. Już od dłuższego czasu marka Megadoor jest częścią ASSA ABLOY Entrance Systems. Tutaj na pewno znajdą Państwo odpowiednią podnoszoną bramę materiałową dla przemysłu lotniczego, stoczniowego i górniczego oraz innych dużych otworów.

Pierwsza podnoszona brama materiałowa Megadoor opracowana została w roku 1973 jako brama do suszarni drewna. W przemyśle drzewnym potrzebne były dobrze izolowane bramy wielkogabarytowe. Oprócz bram spełniających wymagania w zakresie rozmiaru, izolacji i prędkości otwierania, od roku 1977 Megadoor dostarcza także wielkogabarytowe bramy wykonane z paneli różnych rodzajów. Firma szybko poszerzyła działalność o inne segmenty przemysłu, charakteryzujące się nietypowymi potrzebami dostępowymi, jak lotnictwo, stocznie, kopalnie, usuwanie odpadów i recykling.

W roku 2012 grupa ASSA ABLOY przejęła Cardo, spółkę macierzystą zarówno Megadoor, jak i Crawford; obecnie obie te marki produktowe należą do ASSA ABLOY Entrance Systems. Z punktu widzenia klientów dysponujemy fachową wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najwyższej klasy podnoszone bramy materiałowe Megadoor, a także bramy przemysłowe Crawford i wyposażenie dokowe. Uzupełnieniem bram hangarowych jest nasza bogata gama drzwi wejściowych i bram szybkobieżnych, a także serwis świadczony przez czołowe marki produktowe: Besam i Albany.

Poniżej znaleźć można więcej informacji i odpowiednią kategorię produktów.