Kompleksowe rozwiązania dla handlu detalicznego

/AAES/PL/solutions-and-applications/retail/images/AAES-solutions-applications-retail-1000x435.jpg

Wydajne, bezpieczne i wygodne rozwiązania wejściowe i wjazdowe są niezbędne w każdym sklepie: od całodobowych minimarketów po hipermarkety o ogromnym natężeniu ruchu pieszych i towarów.

Doradzamy i pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań dla sklepów detalicznych i dostarczamy produkty do wszystkich wejść i wjazdów, tak w lokalnych, całodobowych minimarketach, w których kluczowa jest łatwość dostępu i prywatność klientów, jak i w hipermarketach, cechujących się szybkim przepływem osób i towarów.

 

Konkretne wyzwanie

Nasze rozwiązanie

Obniżenie kosztów ogrzewania i chłodzenia budynku

Kontrola przepływu powietrza poprzez specjalne uszczelnienie Tight Seals

Lepsza przepustowość magazynu

Połączenie drzwi obrotowych o wysokiej przepustowości, systemu przeładunkowego i bram szybkobieżnych w celu ograniczenia wymiany ciepła i poprawienia przepływu towarów. 

Stare bramy przemysłowe stanowią czynnik ryzyka

Modernizacja istniejących instalacji przy pomocy zestawów bezpieczeństwa i umowy serwisowej.

 

Wyzwania takie jak utrzymanie rotacji towarów na wysokim poziomie, zaś zapasów na niskim, są powszechne w wielu sklepach detalicznych. Przepływ towarów i klientów robiących zakupy w budynku musi być jak najbardziej szybki i płynny, aby osiągnąć największą efektywność kosztową. Logistyka wewnętrzna i transport towarów odpowiadają za największą część kosztów utrzymania zapasów.

Jeden dostawca rozwiązań do obiektu handlu detalicznego

Zapewniamy kompleksową gamę zewnętrznych i wewnętrznych rozwiązań wejść i wjazdów do budynków handlu detalicznego. Pomagamy w wyborze najlepszych bram i systemów przeładunkowych, oferujemy szeroką gamę wysokowydajnych rozwiązań wejściowych i wjazdowych, a także zapewniamy najwyższej klasy konserwację, serwis i modernizację w celu maksymalnego obniżenia kosztów eksploatacji i przestojów w czasie zakupów. Skontaktuj się z nami aby omówić pełną ofertę rozwiązań wejściowych i wjazdowych oraz sposoby zastosowania ich w konkretnym obiekcie.