Nie zamykaj drzwi przed klientami

Systematyczne przeglądy konserwacyjne mogą przedłużyć żywotność urządzeń i zapobiec awariom. Nasze programy konserwacyjne pomagają zagwarantować niezawodne, bezpieczne i przyjazne dla środowiska funkcjonowanie urządzeń przez cały okres eksploatacji.

Programy konserwacyjne dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa

Pakiety Pro-Active Care są oparte na ustalonych harmonogramach konserwacji, zaplanowanych zgodnie z potrzebami firmy. Nasze zespoły serwisowe udzielają porad w oparciu o czynniki takie jak obecny stan techniczny urządzenia, jego wiek, środowisko pracy i intensywność użytkowania, oraz rekomendują najlepszy w danym przypadku program.

Dodatkowe opcje programu Pro-Active Care

Pakiety Pro-Active Care można opcjonalnie uzupełnić o indywidualne czasy reakcji, indywidualną dokumentację eksploatacyjną i ofertę zaawansowanych szkoleń dla zarządców obiektów lub osób, które nadzorują działanie większej liczby automatycznych rozwiązań wejściowych.

 

Pro-Active Bronze

Pakiet Pro-Active Bronze daje pewność, że automatyczne rozwiązanie wejściowe podlega regularnym kontrolom i nie stanowi zagrożenia. Podczas szeregu wizyt konserwacyjnych, planowanych zależnie od potrzeb, nasz technik przeprowadza przegląd urządzeń pod kątem bezpieczeństwa i niezawodności oraz wydaje odpowiednie certyfikaty. Dodatkowe wezwania serwisowe (w tym robocizna, dojazd i części) są realizowane po preferencyjnych stawkach.

Pro-Active Silver

Pakiet Pro-Active Silver zapewnia wszystkie korzyści Pro-Active Bronze, przy czym koszt robocizny i dojazdu jest uwzględniony w cenie pakietu, o ile wezwanie serwisowe nastąpi w normalnych godzinach pracy.

Pro-Active Gold 

Pakiet Pro-Active Gold zapewnia całkowitą ochronę drzwi, bram i wyposażenia dokowego, stanowiąc zarazem doskonały sposób na rozplanowanie całorocznych wydatków. Obejmuje wszystkie korzyści dostępne w ramach pakietu Pro-Active Silver, a dodatkowo wymianę części.

Pro-Active Tailor-Flex

Pakiet Pro-Active Tailor-Flex jest najbardziej elastyczny, gdyż opracowywany jest we współpracy z klientem. Ten indywidualny program konserwacyjny pozwala zaplanować wydatki związane z utrzymaniem produktu odpowiednio do budżetu przedsiębiorstwa. Umożliwia dodawanie i usuwanie elementów pakietu, a dzięki temu dostosowanie go do budżetu, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań w zakresie działania i bezpieczeństwa.