O nas

/AAES/COM/about-us/2020/images/woman-standing-in-front-of-doors.jpg

Automatyczne wejścia i wjazdy bezproblemowo i sprawnie łączą ludzi, miejsca i towary. Nasze nowatorskie i niezawodne rozwiązania wejściowe i wjazdowe do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych poprawiają przepływ ludzi i towarów oraz komfort użytkowania budynków. Całkowicie nowe światy stoją otworem dzięki napędzanym przez nas drzwiom i bramom.

Jeden partner spełniający wszystkie potrzeby w zakresie wejść i wjazdów

Jako wyspecjalizowany partner wspieramy klientów na każdym etapie budowy – od projektowania rozwiązań wejściowych i wjazdowych poprzez ich montaż po serwis i modernizację. Dzięki naszej kompleksowej ofercie klienci korzystają z siły globalnego dostawcy w połączeniu z dbałością oferowaną przez lokalne organizacje serwisowe. Przejmujemy opiekę nad drzwiami i bramami klientów, umożliwiając im skupienie się na rozwijaniu własnej działalności biznesowej.

Fakty i liczby

Idealnie dostosowane do budynku

Każde przedsiębiorstwo staje przed innymi wyzwaniami i ma inne potrzeby. Nasze doświadczenie i fachowa wiedza umożliwiają optymalne dostosowanie rozwiązań wejściowych i wjazdowych do konkretnych wymagań klienta.

Nasze dziedzictwo

ASSA ABLOY Group financial information

Najnowsze sprawozdania okresowe i roczne ASSA ABLOY można znaleźć w witrynie assaabloy.com.

Ekologiczna konstrukcja i technologia

Drzwi i bramy automatyczne projektowane są z myślą o energooszczędności, co oznacza, że zawsze są bardziej przyjazne dla środowiska niż ich ręczne odpowiedniki. Nasza fachowa wiedza i rozwiązania pozwalają pójść o krok dalej i zapewnić korzyści ekologiczne oraz oszczędności przekraczające oczekiwania.  Czytaj więcej.

ASSA ABLOY Entrance Systems należy do grupy ASSA ABLOY, wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań do kontroli dostępu.