Optymalnie funkcjonujące wejścia i wjazdy są warunkiem powodzenia biznesu. Podobnie jak ścisłe relacje wewnątrz organizacji. Dzięki połączeniu szerokiej gamy produktów i rozwiązań z wieloletnią wiedzą, ASSA ABLOY Entrance Systems jest silnym partnerem w każdym aspekcie automatycznych wejść i wjazdów.
  
ASSA ABLOY Entrance Systems to najbardziej wszechstronny na świecie dostawca zewnętrznych i wewnętrznych automatycznych rozwiązań wejść i wjazdów. Dzięki kompleksowemu podejściu do przepływu ludzi, towarów i pojazdów, zapewniamy bezpieczne, wygodne i niezawodne rozwiązania, przy zachowaniu optymalnej równowagi kosztów, jakości i trwałości produktów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania do automatycznej obsługi zewnętrznych i wewnętrznych wejść i wjazdów. Postrzegamy przepływ towarów i osób całościowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie dla każdego przedsiębiorstwa opracować efektywne rozwiązanie, cechujące się optymalnym zrównoważeniem kosztu, jakości i wydajności przez cały okres eksploatacji.

Od kilku lat marki produktowe Besam, Crawford, Albany, Megadoor konsekwentnie promowane są w połączeniu z marką ASSA ABLOY. Od roku 2017 wspólna wiedza i zasoby każdego z tych przedsiębiorstw są zjednoczone pod jedną marką ASSA ABLOY.

ASSA ABLOY Entrance Systems wchodzi w skład ASSA ABLOY.