Szukają Państwo produktów i usług Albany?

To właściwe miejsce.

Wszystkie znane i cenione przez naszych klientów produkty z asortymentu bram szybkobieżnych i powiązane z nimi usługi są obecnie oferowane pod marką ASSA ABLOY, w tym bramy do pomieszczeń czystych, bramy do hal produkcyjnych, bramy ochrony maszyn i bramy do zakładów przemysłu ciężkiego.

Wyspecjalizowany partner

Jako wyspecjalizowany partner w zakresie rozwiązań wejściowych i wjazdowych, wspieramy klientów na każdym etapie – od projektowania poprzez montaż po modernizację i serwis – zapewniając płynność przepływu ludzi, towarów i pojazdów przez bramy.

Współpraca z ASSA ABLOY Entrance Systems wiąże się z licznymi korzyściami dla każdego przedsiębiorstwa. Klienci korzystają z siły globalnego dostawcy w połączeniu z wygodą i dbałością oferowaną przez lokalne organizacje.

Nasze dziedzictwo

Firma Nomafa, później znana pod nazwą Albany Door Systems, była pionierem i nowatorem branży bram szybkobieżnych, opracowując pierwszą szybkobieżną zwijaną bramę materiałową w Szwecji w roku 1968. Firma rozwijała się na arenie międzynarodowej i zaczęła dostarczać bramy dla wielu sektorów przemysłu, w których istotna jest prędkość otwierania i zamykania bramy, jak branża produkcyjna, górnictwo i pomieszczenia czyste.

W roku 2012 markę Albany przejęła grupa ASSA ABLOY. Dążąc do wyznaczenia nowych norm w zakresie obsługi klienta, firma ASSA ABLOY Entrance Systems zebrała wszystkie produkty i usługi pod jedną marką. Z punktu widzenia klientów dysponujemy fachową wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najwyższej klasy bramy szybkobieżne Albany. Uzupełnieniem bram szybkobieżnych jest nasza bogata gama drzwi wejściowych, bram przemysłowych i podnoszonych bram materiałowych Megadoor, a także wyposażenie dokowe i serwis.