Szukają Państwo produktów i usług Besam?

To właściwe miejsce.

Wszystkie znane i cenione przez naszych klientów produkty z asortymentu automatycznych drzwi dla pieszych i powiązane z nimi usługi są obecnie oferowane pod marką ASSA ABLOY, w tym drzwi przesuwne, drzwi przymykowe i drzwi obrotowe.

Wyspecjalizowany partner

Jako wyspecjalizowany partner w zakresie rozwiązań wejściowych i wjazdowych, wspieramy klientów na każdym etapie – od projektowania poprzez montaż po modernizację i serwis – zapewniając płynność przepływu ludzi, towarów i pojazdów przez bramy.

Współpraca z ASSA ABLOY Entrance Systems wiąże się z licznymi korzyściami dla każdego przedsiębiorstwa. Klienci korzystają z siły globalnego dostawcy w połączeniu z wygodą i dbałością oferowaną przez lokalne organizacje.

Nasze dziedzictwo

Firma Besam powstała w roku 1962 i początkowo zajmowała się projektowaniem drzwi automatycznych dla służby zdrowia. W roku 1970 działalność firmy poszerzono o drzwi przesuwne, a w roku 1985 o drzwi obrotowe. Dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na drzwi automatyczne w branżach takich jak transport i handel detaliczny, firma Besam weszła na wiele rynków światowych.

W roku 2002 markę Besam przejęła grupa ASSA ABLOY. Dążąc do wyznaczenia nowych norm w zakresie obsługi klienta, firma ASSA ABLOY Entrance Systems zebrała wszystkie produkty i usługi pod jedną marką. Z punktu widzenia klientów dysponujemy fachową wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najwyższej klasy automatyczne drzwi wejściowe. Uzupełnieniem drzwi automatycznych jest nasza bogata gama bram przemysłowych, komercyjnych, szybkobieżnych i podnoszonych bram materiałowych Megadoor, a także wyposażenie dokowe i serwis.