Szukają Państwo produktów i usług Crawford?

To właściwe miejsce.

Wszystkie znane i cenione przez naszych klientów produkty z asortymentu bram przemysłowych i wyposażenia dokowego oraz powiązane z nimi usługi są obecnie oferowane pod marką ASSA ABLOY, w tym bramy segmentowe, wyposażenie dokowe, bramy składane i bramy szybkobieżne.

Wyspecjalizowany partner

Jako wyspecjalizowany partner w zakresie rozwiązań wejściowych i wjazdowych, wspieramy klientów na każdym etapie – od projektowania poprzez montaż po modernizację i serwis – zapewniając płynność przepływu ludzi, towarów i pojazdów przez bramy.

Współpraca z ASSA ABLOY Entrance Systems wiąże się z licznymi korzyściami dla każdego przedsiębiorstwa. Klienci korzystają z siły globalnego dostawcy w połączeniu z wygodą i dbałością oferowaną przez lokalne organizacje.

Nasze dziedzictwo

Firma Crawford rozpoczęła działalność od produkcji bram garażowych w latach 50. i od tamtego czasu poszerzyła działalność o branżę przemysłową. W roku 1966 dostarczono w Szwecji pierwszą segmentową bramę przemysłową Crawford, zaś firma zaczęła specjalizować się w wyposażeniu dokowym, bramach składanych na boki i wysokowydajnych bramach szybkobieżnych.

W roku 2011 grupa ASSA ABLOY przejęła Cardo, spółkę macierzystą zarówno Crawford, jak i Megadoor. Dążąc do wyznaczenia nowych norm w zakresie obsługi klienta, firma ASSA ABLOY Entrance Systems zebrała wszystkie produkty i usługi pod jedną marką. Z punktu widzenia klientów dysponujemy fachową wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najwyższej klasy bramy przemysłowe i wyposażenie dokowe, a także podnoszone bramy materiałowe Megadoor. Uzupełnieniem bram przemysłowych jest bogata gama drzwi wejściowych i bram szybkobieżnych oraz usług serwisowych.