Megadoor aviation hangar door
Think Big. Think Megadoor.

Bramy Megadoor nie mają ograniczeń wielkości

Megadoor shipyard BEA port
Megadoor F22 shelter aviation
Megadoor Mining door

Szukają Państwo produktów Megadoor?

To właściwe miejsce.

Już od dłuższego czasu marka Megadoor jest częścią oferty ASSA ABLOY Entrance Systems. Tutaj na pewno znajdą Państwo odpowiednią podnoszoną bramę materiałową dla przemysłu lotniczego, stoczniowego i górniczego oraz innych dużych otworów.

Rozwiązania ASSA ABLOY Megadoor pomagają rozwijać działalność przedsiębiorstwom o nietypowych wymaganiach w zakresie dostępu do budynków. Dostosowane do najróżniejszych rozmiarów i otworów, zapewniają architektom i inżynierom elastyczność projektowania prawdziwie funkcjonalnych konstrukcji, zaspokajających potrzeby użytkowników. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie pracy, od projektu wstępnego po prace wykończeniowe.

Zalety bram ASSA ABLOY Megadoor

Rozwiązania ASSA ABLOY Entrance Systems mają wiele zalet, których celem jest zapewnienie wyższej sprawności i wydajności pracy w przedsiębiorstwach naszych klientów. Nasza globalna organizacja jest zawsze gotowa wspierać klientów na każdym etapie pracy – od projektu wstępnego i konstrukcji aż do zakończenia długiego okresu eksploatacji bramy.

Nasze dziedzictwo

Pierwsza podnoszona brama materiałowa Megadoor opracowana została w roku 1973 jako brama do suszarni drewna. W przemyśle drzewnym potrzebne były dobrze izolowane bramy wielkogabarytowe. Oprócz bram spełniających wymagania w zakresie rozmiaru, izolacji i prędkości otwierania, od roku 1977 Megadoor dostarcza także wielkogabarytowe bramy wykonane z różnego rodzaju paneli. Firma szybko poszerzyła działalność o inne segmenty przemysłu, charakteryzujące się nietypowymi potrzebami dostępowymi, jak lotnictwo, stocznie, kopalnie, usuwanie odpadów i recykling.

W roku 2012 grupa ASSA ABLOY przejęła Cardo, spółkę macierzystą zarówno Megadoor, jak i Crawford. Dążąc do wyznaczenia nowych norm w zakresie obsługi klienta, firma ASSA ABLOY Entrance Systems zebrała wszystkie produkty, usługi i pracowników pod jedną marką. Z punktu widzenia klientów dysponujemy fachową wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najwyższej klasy podnoszone bramy materiałowe Megadoor , a także bramy przemysłowe i wyposażenie dokowe. Uzupełnieniem bram Megadoor jest bogata gama drzwi wejściowych i bram szybkobieżnych oraz usług serwisowych.