Bezpieczne, wolne od przeciągów i komfortowe wejście do szpitala

/global/scaled/2496x1086x0x329x1000x435/AAES-PL-case-studies-images-hospital-vlietland-healthcare-2495x1664px.jpg

W głównym wejściu do szpitala Vlietland zainstalowano automatyczne drzwi obrotowe z unikalną kurtyną powietrzną ASSA ABLOY Entrance Systems, zwiększając poziom komfortu i energooszczędność.

W szpitalu konieczne jest zapewnienie łatwego dostępu, a także rozdzielenie obszarów przeznaczonych dla personelu i ważnych gości.Firma ASSA ABLOY Entrance Systems zapewniła różne systemy, między innymi automatyczne drzwi obrotowe i przesuwne, automatyczne drzwi obrotowe o średnicy 5,4 m, a także automaty do drzwi przymykowych, do automatyzacji zarówno drewnianych drzwi otwieranych w jedną stronę, jak i drzwi pożarowych.

Zainstalowaliśmy również automaty do drzwi przymykowych i przesuwnych, gwarantujące wygodny, komfortowy i bezpieczny dostęp do różnych oddziałów. Oprócz komfortu i energooszczędności, rozwiązania te zapewniają bezpieczne drogi ewakuacyjne, dostępne tak dla osób sprawnych, jak i niepełnosprawnych.

Serwis i jakość czynnikami decydującymi

W przypadku szpitala Vlietland czynnikami, które przeważyły szalę na korzyść ASSA ABLOY, były lokalna organizacja serwisowa i jakość oferty produktowej.

Omawiane produkty

Dowiedz się więcej o produktach wybranych przez tego klienta.

Drzwi automatyczne