Rozwiązania dla branży dystrybucji i logistyki

Nowe centrum dystrybucyjne musi spełniać wymagania użytkowników. Jednocześnie musi być ekologiczne i spełniać wymogi prawne, żeby deweloperzy mogli oczekiwać odpowiedniego zwrotu z inwestycji.

Rozwiązania wejść i wjazdów w działającym centrum dystrybucyjnym muszą zapewniać szybkość, łatwość i wydajność działania. Jeżeli sprzęt nie jest bezpieczny i prosty w użytkowaniu, błędy operacyjne mogą powodować przestoje, wymuszając konieczność dodatkowego szkolenia personelu.

Wejścia i wjazdy w centrum dystrybucyjnym muszą bezproblemowo ze sobą współpracować, zapewniając płynny przepływ towarów i ludzi.

Pełna gama solidnych rozwiązań wejść i wjazdów zapewnia wysoką jakość dostaw

 Zarówno projektując nowe centrum dystrybucyjne, jak i użytkując centrum istniejące, warto zapoznać się z bogatym asortymentem ASSA ABLOY Entrance Systems, umożliwiającym przyspieszenie procedur operacyjnych w całym budynku. Od drzwi dla pieszych po bramy szybkobieżne i systemy przeładunkowe. 

Podczas projektowania nowego budynku, ASSA ABLOY Entrance Systems aktywnie pomaga w osiągnięciu założonych celów 

Zajrzyj na stronę „Architekci i specyfikacje”, żeby zobaczyć, jak nasza bliska współpraca z deweloperami zaowocowała pełną gamą wysokiej jakości, trwałych produktów, spełniających wymogi prawne od ekologii po bezpieczeństwo.

 Zapewniamy kompleksową gamę rozwiązań i porad dla operatorów centrów dystrybucyjnych

Drzwi dla pieszych witają personel i odwiedzających, dając im poczucie komfortu. Bramy szybkobieżne zapewniają sprawność procesów. Systemy przeładunkowe, w tym platformy przeładunkowe i uszczelnienia dokowe, gwarantują wydajność przeładunku oraz bezpieczeństwo i ochronę przed warunkami pogodowymi w dokach przeładunkowych. Nasi eksperci z przyjemnością pomagają klientom w kwestiach występujących przez cały okres eksploatacji budynku.

Przykładowe zastosowania

Zobacz, jak nasi klienci z branży dystrybucji i logistyki we współpracy z ASSA ABLOY znaleźli rozwiązania dla swoich budynków.

Godny zaufania partner w zakresie rozwiązań wejść i wjazdów

Aspiracją ASSA ABLOY Entrance Solutions jest zapewnianie kompleksowych rozwiązań wejść i wjazdów w całym obiekcie dystrybucyjnym we współpracy z przedsiębiorstwami z branży dystrybucji i logistyki.

Dzięki specjalistycznej wiedzy i nowatorskim rozwiązaniom poprawiającym przepływ ludzi i towarów w budynkach, jak nikt inny pomagamy klientom znaleźć systemy idealnie dostosowane do ich potrzeb.

Serwis

Umowa serwisowa ASSA ABLOY zapewnia niezawodność, bezpieczeństwo i oszczędność energii każdego systemu objętego umową serwisową. Kliknij tutaj, żeby poznać trzy poziomy oferowanych przez nas usług.

Wszystkie pakiety obejmują:

  • Od 1 do 4 planowych wizyt serwisowych w ciągu roku
  • Dostępna całodobowo infolinia serwisowa i szybka reakcja w razie awarii
  • Przeglądy w zakresie bezpieczeństwa, zgodności z przepisami i kontroli jakości
  • Dokumentacja sprawozdawcza dostarczana na miejscu