Rozwiązania poprawiające wydajność w centrach dystrybucji paczek

ASSA ABLOY Entrance Systems oferuje bogatą gamę rozwiązań wejściowych i wjazdowych, dzięki którym praca przebiega sprawniej. Od kurtyn dokowych do pojazdów dostawczych, zaprojektowanych specjalnie z myślą o zwiększeniu wydajności przeładunku w centrach dystrybucji paczek, po właściwie rozmieszczone przemysłowe bramy segmentowe i bramy szybkobieżne, które rozdzielają pomieszczenia o różnym klimacie i zabezpieczają magazyny.

Przykładowe zastosowania

Zobacz, jak nasi klienci z branży dystrybucji i logistyki we współpracy z ASSA ABLOY znaleźli rozwiązania dla swoich budynków.

Godny zaufania partner w zakresie rozwiązań wejść i wjazdów

Aspiracją ASSA ABLOY Entrance Solutions jest zapewnianie kompleksowych rozwiązań wejść i wjazdów w całym obiekcie dystrybucyjnym we współpracy z przedsiębiorstwami z branży dystrybucji i logistyki.

Dzięki specjalistycznej wiedzy i nowatorskim rozwiązaniom poprawiającym przepływ ludzi i towarów w budynkach, jak nikt inny pomagamy klientom znaleźć systemy idealnie dostosowane do ich potrzeb.

Serwis

Umowa serwisowa ASSA ABLOY zapewnia niezawodność, bezpieczeństwo i oszczędność energii każdego systemu objętego umową serwisową. Kliknij tutaj, żeby poznać trzy poziomy oferowanych przez nas usług.

Wszystkie pakiety obejmują:

  • Od 1 do 4 planowych wizyt serwisowych w ciągu roku
  • Dostępna całodobowo infolinia serwisowa i szybka reakcja w razie awarii
  • Przeglądy w zakresie bezpieczeństwa, zgodności z przepisami i kontroli jakości
  • Dokumentacja sprawozdawcza dostarczana na miejscu