Kompleksowe rozwiązania dla górnictwa

/AAES/PL/solutions-and-applications/mining/images/AAES-solutions-applications-mining-1000x435.jpg

Trudne warunki wymagają solidnych bram. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty do niemal każdego otworu, niezależnie od rozmiaru i wysokości, w tym do baz serwisowych, myjni i obiektów konserwacyjnych.

Mamy rozległe doświadczenia w dziedzinie bram automatycznych do kopalni. Nasze bramy dla przemysłu górniczego są z powodzeniem stosowane w najróżniejszych rejonach, od wysp Svalbard daleko na arktycznej północy do suchych równin pustyni Atacama w Chile. Solidna konstrukcja i wysoka jakość wykończenia zapewniają trwałość i niezawodność.

Dla ekstremalnych rozmiarów i warunków pracy

Nasze bramy hangarowe idealnie nadają się do otworów o największych rozmiarach i ekstremalnie trudnych warunków pracy, zaś nasze bramy szybkobieżne najlepiej sprawdzają się do częstego, szybkiego otwierania w ekstremalnie trudnych warunkach. Oba rozwiązania są odpowiednie do niemal wszystkich zastosowań górniczych, np. w bazach serwisowych, myjniach i obiektach konserwacyjnych.

Oferujemy również światowej klasy serwis i doświadczenie inżynieryjne, zaś nasze biura sprzedażowe i serwisowe znajdują się we wszystkich ważniejszych regionach górniczych na świecie. Skontaktuj się z nami, żeby omówić pełną ofertę rozwiązań wejściowych i wjazdowych oraz sposoby zastosowania ich w konkretnym obiekcie.