Odpowiednie systemy wejść i wjazdów optymalizują ruch do sklepu i ze sklepu

Drzwi i bramy, które nie tamują ruchu

Z dobrym funkcjonowaniem sklepu wiąże się duży ruch. Drzwi i bramy w sklepach muszą być w stanie obsłużyć wszystkich klientów i wszystkie towary przemieszczające się przez sklep w różnych porach dnia. Drzwi powinny pozostawać zamknięte, gdy ktoś tylko przechodzi obok sklepu, ale płynnie otwierać się, żeby wpuścić klientów – w ten sposób unika się zatorów przy wejściu, jednocześnie gwarantując komfort personelu i klientów wewnątrz budynku.

Negatywne konsekwencje nadmiernego natężenia ruchu i zatorów:

• Klienci idą gdzie indziej

• Towary nie docierają na miejsce przeznaczenia

• Pracownicy nie mogą skoncentrować się na obsłudze klienta

 

Usprawnienie ruchu w Metro Cash & Carry

Nowy sklep Metro Cash & Carry w St. Pölten, Austria, zoptymalizował przepływ klientów na terenie obiektu. Przedsionek w głównym wejściu z wyznaczonymi drzwiami wejściowymi i wyjściowymi ułatwia kupującym wchodzenie i wychodzenie ze sklepu. Izolowane platformy przeładunkowe na tyłach sklepu nie tylko spełniają wysokie standardy ekologiczności budynku, ale też gwarantują sprawność, bezpieczeństwo i wydajność przeładunku towarów.

ASSA ABLOY Entrance Systems ma wiele lat doświadczenia w sektorze handlu detalicznego. Zobacz, jak nasze drzwi i bramy utrzymują w ruchu sklepy każdego rodzaju:

Sklepy odzieżowe i specjalistyczne

Sklepy spożywcze

Supermarkety i hipermarkety

Pasaże handlowe

Małe sklepy spożywczo-przemysłowe i sklepy przy stacjach benzynowych