Ograniczenia przestrzeni w mniejszych sklepach nie powinny ograniczać działalności

Komfort klientów jest kluczowym aspektem handlu detalicznego, a rozwiązania wejściowe muszą być zachęcające. Pomimo ograniczonej przestrzeni nie można dopuścić, aby problemy z dostępem i zmienne natężenie ruchu negatywnie wpływały na funkcjonowanie sklepu.

Wejścia automatyczne otwierają się tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, utrzymując optymalne warunki wewnątrz budynku. Można dostosować je do indywidualnych potrzeb, uzyskując drzwi zarazem atrakcyjne wizualnie i spełniające wymagania danego przedsiębiorstwa.

Przykładowe zastosowania

Nasi klienci z sektora handlu detalicznego we współpracy z ASSA ABLOY stawili czoło wyzwaniom, przed którymi stoją ich sklepy – tutaj.

Godny zaufania partner w zakresie rozwiązań wejściowych

Aspiracją ASSA ABLOY Entrance Solutions jest zapewnianie kompleksowych rozwiązań wejść i wjazdów w całym obiekcie handlowym we współpracy z przedsiębiorstwami handlu detalicznego – niezależnie od tego, jak złożone są ich wymagania.

Dzięki specjalistycznej wiedzy i nowatorskim rozwiązaniom wewnętrznym i zewnętrznym do budynków handlowych jak nikt inny pomagamy klientom znaleźć systemy idealnie dostosowane do ich potrzeb.

Serwis

Umowa serwisowa ASSA ABLOY zapewnia niezawodność, bezpieczeństwo i oszczędność energii każdego systemu objętego umową serwisową.

Kliknij tutaj , żeby poznać trzy poziomy oferowanych przez nas usług.

Elementy wszystkich pakietów:

  • Od 1 do 4 planowych wizyt serwisowych w ciągu roku
  • Dostępna całodobowo infolinia serwisowa i szybka reakcja w razie awarii
  • Przeglądy w zakresie bezpieczeństwa, zgodności z przepisami i kontroli jakości
  • Dokumentacja sprawozdawcza dostarczana na miejscu