Nieprzerwany dostęp dla artykułów spożywczych i klientów

Kiedy działalność sklepu uzależniona jest od regularnych dostaw świeżych artykułów, niezbędne są niezawodne i sprawne bramy dla dostawców. Natomiast wejścia dla klientów muszą gwarantować bezpieczny, niezakłócony dostęp do sklepu, nawet jeśli raz na jakiś czas wjeżdża w nie wózek.

Od automatycznych drzwi przesuwnych po szybkobieżne i segmentowe bramy przemysłowe, oferujemy systemy wejść i wjazdów pozwalające obsługiwać wysokie natężenie ruchu z przodu i z tyłu sklepu.

Przykładowe zastosowania

Nasi klienci z sektora handlu detalicznego we współpracy z ASSA ABLOY stawili czoło wyzwaniom, przed którymi stoją ich sklepy – tutaj.

Godny zaufania partner w zakresie rozwiązań wejściowych

Aspiracją ASSA ABLOY Entrance Solutions jest zapewnianie kompleksowych rozwiązań wejść i wjazdów w całym obiekcie handlowym we współpracy z przedsiębiorstwami handlu detalicznego – niezależnie od tego, jak złożone są ich wymagania.

Dzięki specjalistycznej wiedzy i nowatorskim rozwiązaniom wewnętrznym i zewnętrznym do budynków handlowych jak nikt inny pomagamy klientom znaleźć systemy idealnie dostosowane do ich potrzeb.

Serwis

Umowa serwisowa ASSA ABLOY zapewnia niezawodność, bezpieczeństwo i oszczędność energii każdego systemu objętego umową serwisową.

Kliknij tutaj , żeby poznać trzy poziomy oferowanych przez nas usług.

Elementy wszystkich pakietów:

  • Od 1 do 4 planowych wizyt serwisowych w ciągu roku
  • Dostępna całodobowo infolinia serwisowa i szybka reakcja w razie awarii
  • Przeglądy w zakresie bezpieczeństwa, zgodności z przepisami i kontroli jakości
  • Dokumentacja sprawozdawcza dostarczana na miejscu