Niezawodne, bezproblemowe rozwiązania wejściowe dla supermarketów i hipermarketów

Duże sklepy obsługują mnóstwo klientów i towary najróżniejszego rodzaju – od mebli ogrodowych po artykuły spożywcze. Tak duża liczba towarów, często zgromadzona na ograniczonej przestrzeni magazynowej, wymaga przejść zapewniających płynny i sprawny ruch w przedsiębiorstwie.

Natężenie ruchu w dyskontach obsługiwać muszą drzwi i bramy efektywne kosztowo, niepowodujące przestojów, a jednocześnie estetyczne.

Przykładowe zastosowania

Nasi klienci z sektora handlu detalicznego we współpracy z ASSA ABLOY stawili czoło wyzwaniom, przed którymi stoją ich sklepy – tutaj.

Godny zaufania partner w zakresie rozwiązań wejściowych

Aspiracją ASSA ABLOY Entrance Solutions jest zapewnianie kompleksowych rozwiązań wejść i wjazdów w całym obiekcie handlowym we współpracy z przedsiębiorstwami handlu detalicznego – niezależnie od tego, jak złożone są ich wymagania.

Dzięki specjalistycznej wiedzy i nowatorskim rozwiązaniom wewnętrznym i zewnętrznym do budynków handlowych jak nikt inny pomagamy klientom znaleźć systemy idealnie dostosowane do ich potrzeb.

Serwis

Umowa serwisowa ASSA ABLOY zapewnia niezawodność, bezpieczeństwo i oszczędność energii każdego systemu objętego umową serwisową.

Kliknij tutaj , żeby poznać trzy poziomy oferowanych przez nas usług.

Elementy wszystkich pakietów:

  • Od 1 do 4 planowych wizyt serwisowych w ciągu roku
  • Dostępna całodobowo infolinia serwisowa i szybka reakcja w razie awarii
  • Przeglądy w zakresie bezpieczeństwa, zgodności z przepisami i kontroli jakości
  • Dokumentacja sprawozdawcza dostarczana na miejscu