Kompleksowe rozwiązania dla lotnictwa

/AAES/PL/solutions-and-applications/aviation/images/AAES-solutions-applications-aviation-1000x435.jpg

Ogromne otwory wjazdowe, silny napór wiatru i trudne warunki pogodowe to wyzwania, którym stawiają czoło bramy hangarowe. Nasze bramy hangarowe stanowią znakomity wybór do nowych instalacji oraz modernizacji starszych obiektów.

Nasze bramy szczególnie dobrze spełniają wymagania hangarów lotniczych, a także stoczni i obiektów nadmorskich. Ze względu na swoją unikalną konstrukcję są nadzwyczaj odporne na działanie wiatru. Poziom bezpieczeństwa jest wysoki i spełnia potrzeby produkcji masowej dzięki wbudowanemu systemowi monitorowania i zabezpieczeniom przed opadaniem bramy.

Bramy hangarowe mają niewiele elementów ruchomych i minimalne wymagania w zakresie konserwacji. Nie ma prawie żadnych ograniczeń rozmiaru i konfiguracji. W przypadku bram wieloskrzydłowych szerokość światła otworu jest nieograniczona.

Udoskonalone rozwiązania bram hangarowych dla lotnictwa

Nasze rozwiązania są idealne nie tylko dla nowo budowanych obiektów. Jest to również znakomity sposób modernizacji starszych hangarów w celu upewnienia się, że ich otwory wjazdowe spełniają rygorystyczne wymagania FAA i EASA.
W wielu przypadkach rozbudowanie hangaru z przodu umożliwia umieszczenie w nim większych samolotów, co generuje dodatkowe zyski i szybszy zwrot z inwestycji.

Wsparcie architektoniczne i inżynieryjne

Bramy hangarowe ASSA ABLOY Entrance Systems mają minimalny obrys i cechują się elastycznością konstrukcji, która umożliwia stosowanie ich w hangarach o dowolnym kształcie i zapewnia estetyczny wygląd. Łatwo jest uwzględnić je w projekcie nowego obiektu lub instalacji modernizowanej. Nasi wykwalifikowani inżynierowie chętnie służą pomocą od samego początku rozmów konsultacyjnych i są w stanie dostarczyć mnóstwo danych technicznych przyspieszających pracę.

Dzięki kompaktowej budowie i niewielkiej masie, nie obciążającej nadmiernie budynku i fundamentów, bramę można łatwo włączyć do projektu, zaś jej instalacja jest prosta i szybka. Nowatorska konstrukcja bramy poprawia nie tylko jej trwałość i niezawodność, ale również elastyczność, a nawet ułatwia ponowne wykorzystanie w przypadku instalacji tymczasowych, wymagających demontażu. Skontaktuj się z nami, żeby omówić pełną ofertę rozwiązań wejściowych i wjazdowych oraz sposoby zastosowania ich w konkretnym obiekcie.