Kompleksowe rozwiązania dla zakładów produkcyjnych

/AAES/PL/solutions-and-applications/manufacturing/images/AAES-solutions-applications-manufacturing-1000x435.jpg

Nasze rozwiązania rozdzielają pomieszczenia o różnych warunkach, minimalizują przenikanie zanieczyszczeń, utrzymują stałą temperaturę i chronią artykuły spożywcze w chłodniach, a także pracowników i sprzęt w ruchliwych obszarach o dużym natężeniu ruchu.

Zapewniamy kompleksową gamę zewnętrznych i wewnętrznych rozwiązań wejść i wjazdów do budynków produkcyjnych. Oferujemy drzwi przymykowe, przesuwne i obrotowe, gwarantujące płynny przepływ osób. Wyposażenie bram przemysłowych i doków przeładunkowych obejmuje najwyższej jakości uszczelnienia dokowe oraz automatyczne podnośniki i platformy. Bramy szybkobieżne otwierają się i zamykają z prędkością błyskawicy, usprawniając przepływ towarów.

Mniejsze zużycie energii

Wszystkie nasze produkty gwarantują znaczną oszczędność energii. Dokładne uszczelnienie ogranicza niepożądany przepływ powietrza, a warunki klimatyczne można precyzyjniej kontrolować przy pomocy opcjonalnej izolacji. Automatyzacja wejść i wjazdów ma wiele zalet, w tym bezpieczeństwo i sprawność przepływu pojazdów, towarów i ludzi, dzięki czemu nasze rozwiązania idealnie nadają się do obniżania wysokiego zużycia energii w dużych obiektach produkcyjnych.

ASSA ABLOY Entrance Systems oferuje także światowej klasy usługi konserwacyjne i modernizacyjne. Nasze rozległe doświadczenie w każdym obszarze produktowym gwarantuje serwis najwyższej jakości, niezrównaną wiedzę inżynieryjną oraz silną obecność we wszystkich najważniejszych regionach świata. Skontaktuj się z nami, żeby omówić pełną ofertę rozwiązań wejściowych i wjazdowych oraz sposoby zastosowania ich w konkretnym obiekcie produkcyjnym.