Kompleksowe rozwiązania dla stoczni

/AAES/PL/solutions-and-applications/shipyard/images/AAES-solutions-applications-shipyard-1000x435.jpg

Bramy stoczniowe muszą pracować w trudnych warunkach nadmorskich, zapewniając jednocześnie komfort pracy wewnątrz obiektu, niezależnie od wielkości otworu. Nasze rozwiązania dla przemysłu stoczniowego cechują się wyjątkową trwałością i energooszczędnością.

Cała gama rozwiązań wjazdowych

ASSA ABLOY Entrance Systems dostarcza kompleksową gamę rozwiązań wejściowych i wjazdowych, niezbędnych w stoczni. Nasze bramy hangarowe nadają się do największych otworów, natomiast bramy podnoszone z tkaniny, bramy segmentowe i bramy szybkobieżne stosowane są w otworach średniej wielkości i mniejszych. Nasze drzwi automatyczne instalowane są w budynkach biurowych.

Pomagamy w optymalnym wykorzystaniu wszystkich obiektów, istniejących i nowo budowanych. Nasze rozwiązania na niewielkiej przestrzeni mieszczą optymalną funkcjonalność, zapewniając wydajny przepływ towarów i osób.

Trwałe, energooszczędne rozwiązania

Wszystkie nasze produkty mają dobre uszczelnienia i są dobrze izolowane, gwarantując najwyższą trwałość i znaczną oszczędność energii. Są odporne nie tylko na działanie wiatru, ale również siekącego deszczu i korozyjnej wody morskiej. Bramy hangarowe mogą też być wykonane z przezroczystych materiałów, pozwalających maksymalnie wykorzystać naturalne oświetlenie.

Współpraca z nami pomaga osiągnąć sukces

Jesteśmy najbardziej wykwalifikowanym na rynku partnerem w zakresie rozwiązań wejściowych i wjazdowych. Oprócz szerokiej gamy produktów oferujemy dostęp do wsparcia architektonicznego, specjalistycznego zarządzania projektem oraz największej i najbardziej doświadczonej sieci serwisowej w tej branży od pierwszego dnia. A co najlepsze – wszystko to oferuje jedna firma. ASSA ABLOY Entrance Systems to jeden partner, spełniający wszystkie potrzeby stoczni w zakresie wejść i wjazdów. Skontaktuj się z nami, żeby omówić pełną ofertę rozwiązań wejściowych i wjazdowych oraz sposoby zastosowania ich w konkretnym obiekcie.