Kompleksowe rozwiązania dla służby zdrowia

/AAES/PL/solutions-and-applications/healthcare/images/AAES-solutions-applications-healthcare-1000x435.jpg

Dzięki naszym produktom wejścia stanowią okaz zdrowia. Oferujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta rozwiązania do wejść głównych, oddziałów zakaźnych, pomieszczeń zabiegowych, pracowni radiologicznych, sal operacyjnych, oddziałów itd.

W obliczu wyzwań, jakie stanowią wejścia w obiektach służby zdrowia, warto wybrać kompleksowego dostawcę, takiego jak ASSA ABLOY Entrance Systems, dysponującego bogatym doświadczeniem i szerokim asortymentem drzwi automatycznych, bram przemysłowych, wyposażenia dokowego i bram szybkobieżnych.

Wejście główne, oddział zakaźny, pomieszczenie zabiegowe, pracownia radiologiczna, sala operacyjna, kuchnia, oddział ratunkowy – każdy z tych obszarów ma inne wymagania w zakresie rozwiązań drzwiowych. Dlatego każdy szpital i placówka służby zdrowia wymaga rozwiązań dostosowanych do potrzeb danej lokalizacji. ASSA ABLOY Entrance Systems zapewnia wygodę i bezpieczeństwo personelu, osobom o ograniczonej sprawności ruchowej i z zaburzeniami sensorycznymi, a co najważniejsze – w sytuacjach krytycznych pozwala zaoszczędzić cenne sekundy.

W czasach zwiększonej świadomości chorób zakaźnych i niebezpiecznych materiałów biologicznych nasze produkty pomagają utrzymać i zwiększyć poziom bezpieczeństwa, izolując obszary szczególnie narażone: sale zabiegowe, oddziały zakaźne itp. Wysokiej jakości automatyka wejść pomaga obniżyć koszty, zmniejszyć zużycie energii i zapobiec uszkodzeniom drzwi i innego sprzętu, jednocześnie usprawniając logistykę wewnętrzną i ogólnie ułatwiając wszystkim życie.

Doświadczenia z całego świata

Niezawodne produkty, nieustający rozwój i przełomowe programy konserwacyjne sprawiają, że ASSA ABLOY Entrance Systems jest czołowym na świecie dostawcą rozwiązań wejściowych do obiektów służby zdrowia. Nasz asortyment obejmuje produkty i rozwiązania oferowane na całym świecie, ale każde konkretne zastosowanie analizujemy zawsze z lokalnego punktu widzenia. Skontaktuj się z nami, żeby omówić pełną ofertę rozwiązań wejściowych i wjazdowych oraz sposoby zastosowania ich w konkretnym obiekcie.