Kompleksowe rozwiązania dla transportu

/AAES/PL/solutions-and-applications/transportation/images/AAES-solutions-applications-transportation-1000x435.jpg

Nasza gama rozwiązań wejściowych i wjazdowych zaprojektowanych specjalnie dla sektora transportowego ułatwia transport towarów i osób pod presją czasu.

Kompleksowa gama produktów ASSA ABLOY  Entrance Systems obejmuje rozwiązania skutecznie spełniające wszystkie potrzeby przemysłu transportowego.W transporcie, czy na duże odległości, czy po prostu podczas codziennego dojazdu do pracy, czas jest elementem kluczowym. Spóźnienie nie wchodzi w grę, kiedy świadczy się usługi transportowe na rzecz podróżujących lub klientów, dlatego optymalizacja funkcjonowania rozwiązań wjazdowych jest tak ważna dla zapewnienia wysokiej wydajności.

Drzwi frontowe i dla personelu, wejścia do stref chronionych i bramy dla pojazdów towarowych – mamy rozwiązania i produkty zapewniające bezpieczny i wygodny dostęp w każdej sytuacji. ASSA ABLOY Entrance Systems dostarcza drzwi automatyczne, bramy do sali przylotów i odlotów, drzwi oddzielające strefy chronione, a także bramy przemysłowe i szybkobieżne do zastosowań wewnętrznych i wewnętrznych – po prostu każdy produkt, który może być potrzebny wewnątrz lub na zewnątrz budynku.

Świat w ruchu

Przemysł transportowy staje przed nowymi wyzwaniami w globalnym świecie, w którym coraz większa mobilność ludzka oraz społeczny strach przed agitatorami i agresją dramatycznie zmienia kształt priorytetów i potrzeb. Wzrost gospodarczy i dobrobyt gospodarki narodowej w coraz większym stopniu polegają na wydajności systemów transportowych i logistycznych, stawiając nowe wymagania, mające wpływ na podróżujących oraz na miliony osób zatrudnionych obecnie w sektorze transportowym. Skontaktuj się z nami, żeby omówić pełną ofertę rozwiązań wejściowych i wjazdowych oraz sposoby zastosowania ich w konkretnym obiekcie. Więcej informacji o bramach hangarowych dla lotnictwa można znaleźć w części „Lotnictwo”.