ASSA ABLOY Insight – nasza nowa platforma IoT

Jak drzwi i bramy z obsługą IoT umożliwiają tworzenie bardziej inteligentnych budynków

Wyobraź sobie, że masz wgląd w automatyczne drzwi i bramy w swoim budynku i rozumiesz ich indywidualne użytkowanie i zachowanie

Dla ASSA ABLOY Entrance Systems oznacza to sieć połączonych urządzeń (drzwi lub bram automatycznych) z wbudowanym oprogramowaniem i czujnikami do zbierania i wymiany danych. Dzięki połączonym rozwiązaniom wejściowym, wjazdowym i przeładunkowym można uzyskać pełniejszy wgląd w funkcjonowanie i użytkowanie drzwi i bram, a także zdalne powiadomienia o błędach, co oznacza, że można zdalnie wyświetlić stan techniczny urządzeń.

Przedsiębiorstwa polegają na sprawnym przepływie towarów i nieprzerwanym przepływie osób. Każda awaria i błąd drzwi i bram automatycznych mają wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a często nawet zagrażają bezpieczeństwu klientów i pracowników.

Dzięki ASSA ABLOY Insight, naszemu rozwiązaniu IoT, pracujemy inteligentniej, wykorzystując zaawansowaną technologię i wiedzę o danych, aby pomóc naszym klientom w bardziej sprawnym i skutecznym zwiększaniu zadowolenia ich klientów – poprzez lepszą wydajność, lepszy wgląd w działalność i komunikację.

Redukcja kosztów i awarii sprzętu dzięki ASSA ABLOY Insight

ASSA ABLOY Insight to nowa, pojedyncza platforma dająca dostęp do kluczowych informacji na temat użytkowania i wydajności drzwi i bram automatycznych – co umożliwia stosowanie bardziej proaktywnych rozwiązań w celu zaoszczędzenia czasu i pieniędzy.

Większa niezawodność, wydajność i bezpieczeństwo bram i drzwi automatycznych to jedne z najważniejszych priorytetów wszystkich właścicieli firm, kierowników obiektów i kierowników ds. bezpieczeństwa. ASSA ABLOY Insight daje lepszy niż kiedykolwiek wcześniej dostęp do wartościowych informacji na temat stanu technicznego i wydajności bram i drzwi automatycznych. ASSA ABLOY Insight wykorzystuje technologię opartą na chmurze do łączenia bram i drzwi automatycznych oraz rozwiązań przeładunkowych w budynku poprzez łatwą w obsłudze, kompleksową platformę, ułatwiającą przejście od reaktywnej do proaktywnej konserwacji.

Jak to działa?

Platforma ASSA ABLOY Insight umożliwia łączenie bram i drzwi automatycznych i zbieranie danych na ich temat w celu uzyskania optymalnej wydajności systemów wjazdowych i wejściowych.

Czujniki

Połączone czujniki zarządzają dużą ilością danych o znaczeniu krytycznym (takimi jak np. poziom eksploatacji, włamania, straty energii itp.) przez całą dobę, siedem dni w tygodniu

Chmura

Zebrane dane są przesyłane do chmury, gdzie są gromadzone, przetwarzane i analizowane, umożliwiając podjęcie działań zapobiegawczych przed wystąpieniem awarii lub zagrożenia bezpieczeństwa.

ASSA ABLOY Insight

Nasza uniwersalna platforma udostępnia aktualizacje na komputerze lub tablecie w czasie rzeczywistym, zapewniając użytkownikowi i jego zespołowi serwisowemu pełen przegląd wydajności i historii sprzętu.

Dane, które napędzają decyzje biznesowe

  • Wyższa wydajność serwisu – Większa trwałość użytkowa bram i drzwi oraz wyższy współczynnik napraw przy pierwszej interwencji dzięki lepszemu planowaniu i inteligentniejszemu wykorzystaniu zasobów.
  • Szczegółowe informacje o przedsiębiorstwie – Lepsze zrozumienie przedsiębiorstwa poprzez informacje umożliwiające podejmowanie działań, jak analiza przepływu ludzi i wgląd w środki ochrony.
  • Łatwiejsze zarządzanie całkowitym kosztem posiadania – Dostęp do cennych danych, aby lepiej zarządzać kosztami i zmniejszyć całkowity koszt posiadania obiektów budowlanych.

Upewnij się, że Twoja firma jako jedna z pierwszych skorzysta z zalet z ASSA ABLOY Insight – wypełnij poniższy formularz, żeby być na bieżąco