Modernizacja drzwi automatycznych

/AAES/PL/maintenance-and-modernization/modernization-and-upgrades/applications/automatic-doors/images/modernize-an-automatic-door-entrance.jpg

Drzwi automatyczne zachęcają odwiedzających do wejścia, zabezpieczają budynek i oddzielają klimat wewnątrz obiektu od warunków na zewnątrz. Modernizacja drzwi ma na celu zwiększenie poziomu ochrony, bezpieczeństwa, estetyki i ekologii.

W obiektach handlu detalicznego ochrona budynku i zabezpieczenie go przed włamaniami musi łączyć się z wysoką estetyką wejścia. Oferujemy zestawy modernizacyjne, które spełniają te wymagania.

Zestaw modernizacyjny eliminuje potrzebę stosowania bram roletowych, dzięki czemu wystawy sklepowe pozostają widoczne poza godzinami pracy. Nasze nowoczesne urządzenia do automatyzacji redukują zbędny czas otwarcia i zapobiegają kolizjom, zwiększając poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania drzwi. Skuteczniejsze uszczelnienia i udoskonalone szczotki sprawiają, że drzwi przesuwne stają się jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska.

Zestawy modernizacyjne do drzwi automatycznych